Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)

W Centrum Medycznym Ant-Med, w ramach podpisanej umowy z NFZ oferujemy Państwu bezpłatne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ):

  • konsultacje lekarza podstawowej opieki zdrowotnej – internisty, pediatry
  • usług pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej
  • pomiar wagi
  • pomiar poziomu cukru
  • pomiar ciśnienia tętniczego
  • EKG
Poradnia-Podstawowej-Opieki-Zdrowotnej-POZ

Warto pamiętać że lekarz w poradni podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) może skierować pacjenta na badania specjalistyczne, do szpitala, na rehabilitację, leczenie uzdrowiskowe lub też do innego lekarza specjalisty.

Aby korzystać z naszych usług należy dokonać wyboru lekarza i położnej poprzez wypełnienie stosownych deklaracji, dostępnych w naszej rejestracji oraz do pobrania poniżej. Pomocą w prawidłowym wypełnieniu deklaracji służą pracownicy rejestracji. deklarację należy złożyć osobiście w naszym szpitalu.

PACJENCIE PAMIĘTAJ !!!

Pacjent ma prawo do bezpłatnego wyboru podstawowej opieki zdrowotnej nie częściej niż dwa razy w roku. Wyboru lub zmiany można dokonać bezpośrednio w przychodni i nie trzeba tego faktu potwierdzać w NFZ, ani informować swojej poprzedniej placówki.

Pacjenci w Centrum Medycznym Ant-Med poza konsultacjami w ramach POZ maja możliwość korzystania z opieki specjalistycznej lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i pozostałych usług oferowanych w przychodni w Żołyni oraz Brzózie Stadnickiej na podstawie zawartych umów z NFZ lub odpłatnie.

FORMULARZ MOŻESZ POBRAĆ TUTAJ